Отзывы
  • Стабильная и надежная компания. Оперативная и внимательная работа отдела бронирования и визового отдела.
    Иван
  • Обслуживание в компании отличается профессионализмом и внимательным отношением к клиентам. Спасибо!
    Евгения
  • Отличная компания, работают быстро и уверенно. Помогли с решением всех попутных вопросов. В дальнейшем только с ними.
    Ирина

Шрі-Ланка – найдавніша країна, відома на весь світ під назвою Цейлон. Гордість острова – великі чайні плантації та нескінченні рисові поля. Глибокі традиції місцевого населення і водночас свобода віросповідання, численні священні реліквії та храми (переважно буддійські) приваблюють сюди безліч паломників. Безліч визначних пам’яток острова включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Туристи їдуть у Шрі-Ланку, щоб побачити барвистий світ, сповнений екзотики, насолодитися природою і викупатися в теплих водах Індійського океану, познайомитися з буддійськими святинями, відвідати національні природні парки, дізнатися таємниці вирощування та виробництва чаю, поспілкуватися з відкритими та життєрадими. ці незабутні враження подарує Вам поїздка на Блискучий острів.

Географія

Острів Шрі-Ланка розташований у Південній Азії, трохи на схід від південного краю Індостану і омивається водами Індійського океану та його Бенгальської затоки. Відокремлений від Індостану Манарською затокою та Полкською протокою. Так званий Адамів міст – мілину в Полкській протоці – колись повністю поєднував Шрі-Ланку з материком, але, за даними літописів, був зруйнований землетрусом близько 1481 року.

Шрі-Ланка розташована всього в 800 кілометрах від Екватора і має всі багатства тропічних островів. Як кажуть самі ланкійці, вони знають лише три кольори – синьову неба та океану, золотисто-жовті тони пляжів та буйну зелень тропічної флори.

Клімат

Остров Шри-Ланка расположен в тропическом поясе и защищён мощным горным массивом от северных ветров. Климат субэкваториальный муссонный: северо-восточный муссон длится с октября по март, юго-западный – с июня по октябрь. Среднегодовая температура воздуха в большинстве районов от +25 до +30 градусов, за исключением горных областей, где она зимой опускается до +10. Лучшее время для купания на морских курортах юго-западного побережья Шри-Ланки длится с октября по апрель. Сезон западных муссонов – с мая по июль, в ноябре – декабре возможны небольшие дожди. Температура воды в среднем +26 градусовОстрів Шрі-Ланка розташований у тропічному поясі та захищений потужним гірським масивом від північних вітрів. Клімат субекваторіальний мусонний: північно-східний мусон триває з жовтня до березня, південно-західний – з червня до жовтня. Середньорічна температура повітря в більшості районів від +25 до +30 градусів, крім гірських областей, де вона взимку опускається до +10. Найкращий час для купання на морських курортах південно-західного узбережжя Шрі-Ланки триває з жовтня до квітня. Сезон західних мусонів – з травня по липень, у листопаді – грудні можливі невеликі дощі. Температура води у середньому +26 градусів..